ورود / ثبت نام

» قوانین سایت

نمایش کتابفیلم اپلیکیشن استوانه

جدیدترین کتابفیلم ها، فیلم های آموزشی و انیمیشن های روز دنیا با استوانه!

» قوانین سایت

کاربر گرامی؛ از شما به خاطر انتخاب استوانه متشکریم. لطفا پیش از خرید و تماشای محصول مورد نظر توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، استوانه سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 

برای دسترسی به نمایش محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به ورود در پروفایل خود نماید یا در صورت نداشتن پروفایل باید ابتدا ثبت نام کرده و بعد به پروفایل خود وارد شود. محصولات رایگان را می توانید از سایت ببینید ولی برای اضافه کردن محصولات غیررایگان به بخش محصولات خود باید ابتدا اپلیکیشن را دانلود کرده و از اپلیکیشن استوانه اقدام به خرید نمایید. فایل های خریداری شده قابلیت استفاده در خارج اپلیکیشن استوانه یا سایت استوانه را ندارند.

 

تمامی محتواهای ارایه شده در سایت استوانه و اپلیکیشن های وابسته در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. استوانه در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به محصولات خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه پروفیل کاربر را حذف نماید.

 

خرید محصولات در اپلیکیشن و سایت استوانه هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت محتواها و محصولات و انتشار یا پخش عمومی آنها از هر طریقی ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود (به جز در اپلیکیشن استوانه) و بازنشر آن را ندارید.

 

استوانه این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس ها به طور موقت یا دائمی شود.

 

استوانه هیچ گونه مسئولیتی در مورد فراموشی رمز عبور، نام و ایمیل شما نخواهد داشت.

 

در بخش نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع بوده و استوانه با مشاهده این رفتارها می تواند اقدام به حذف پروفایل کاربر مذکور کند و کاربر دیگر حق عضویت در استوانه را نخواهد داشت.

 

ما در استوانه محتواهای گوناگونی برای رده سنی های مختلفی قرار داده ایم بنابراین کاربر با خرید هر یک از این محصولات طبق علایق و سلیقه شخصی و اجتماعی خود می تواند محصول مورد نظر خود را خریداری نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

 

درصورت بروز شرایط اضطراری (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل استوانه که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

 

استوانه متعهد می گردد همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می نماید. استوانه  اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد.

 

استوانه به منظور ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص تخفیف ها، طرح های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم های جدید و …، ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید.

 

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

 

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، می توانید با ما از طریق ایمیل  info@ostovane.com  یا شماره تماس 021-66569379  از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 16:00 و پنجشنبه از ساعت 8:00 تا 14:00 تماس حاصل فرمایید.

خرید کتابفیلم های استوانهکتابهای استوانه را اینبار بصورت فیلم ببینید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری